Hrůza v Boleslavi 2023

Hrůza v Boleslavi 2023  je za námi.

Více než půlroční práce našeho multifunkčního tvůrčího mikrotýmu a zhruba měsíční práce techniků, grafiků, scénografů a kostymérů vyvrcholila jednou velkou bláznivou show v sobotu, 21. října 2023. Obrovskou lidskou oporou nám byla parta téměř padesáti dobrovolníků, kteří nám na akci pomáhali, ať už s přípravami nebo jako strašidla či spoluorganizátoři přímo na akci. A této lidské a přátelské roviny si vážíme skutečně nejvíc. Děkujeme, přátelé!

Na akci na vás čekaly přes tři desítky strašidel a jejich pomocníků na 11 zmapovaných stanovištích s indiciemi, díky kterým jste měli rozluštit tajenku... a také celá řada nečekaných míst a postav mimo plán hry. Museli jste si u mumie sáhnout na nějakou živou potvůrku, nenechat se rozřezat motorovou pilou nebo vycucnout třemi hysterickými upírkami (i když některým z vás se to snad i líbilo). Nenechat se chytit šílenými klauny nebo stáhnout Samarou do studny. Kdo nerad krev a vnitřnosti, tomu se asi nelíbilo u řezníka, a děs a hrůza šla z Valaka, co klame tělem jako jeptiška. Kdo nezešílel u kostlivce, musel se brodit v krvavých tělech děťátek a projít temnou komorou, aby se okamžitě stal cílem prvoplánové lekačky dívky v okně. Kdo neuhodl jméno Michaela Myerse, toho tři Vřískoti zahnali do sklepa k Freddymu Kruegerovi, aby se mohl alespoň tam podepsat na seznam statečných a radostně vykročit na svůj vlastní pohřeb. Tajenku Bloody Mary ti bystřejší z vás směli pošeptat do ouška krásné Čachtické paní a získat certifikát o přežití.

Je skvělé, že vás, návštěvníků, přišlo skoro dvakrát tolik, než vloni. Bez vás by to celé nedávalo smysl a to není žádné klišé. I kuchař potřebuje, aby jeho jídlo někdo ochutnal. Věřím, že jste se bavili alespoň tak, jako my při vymýšlení a přípravě této hry.

Jelikož jsme nezisková organizace, naše akce by se nemohla uskutečnit bez finanční podpory města Brandýs nad Labem - Stará Boleslav a menších, ale stále velmi důležitých sponzorských darů např. od společnosti Kaufland, Kláry Víškové, Řeznictví Divočák, nebo partnerství s Coworkingem BOBR, Jakubem Klasnou, Ateliérem 6tej smysl, Adélčino-květiny v kavárně, Fajtovou drogerií, manžely Bahníkovými, Kapitulou sv. Kosmy a Damiána a MAS Střední Polabí. Díky, díky a ještě jednou díky.

Pokud chcete naši akci ohodnotit, klikněte SEM.

Foto, video: Monika Dvořáková

První video z akce ZDE.

VIDEA

Najdete nás také:

Obchodní údaje

Prostor 108, z.ú.
nám. sv. Václava 60/12
250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
IČ:
14411270
2902204773/2010, účet veden u Fio banky, a.s.
zahrada@prostor108.cz
Tvorba webu Asimary s.r.o.