Hrůza v Boleslavi 2022

V sobotu, 22. 10. 2022, se uskutečnil nultý ročník akce "Hrůza v Boleslavi" - stezka odvahy pro dospělé. Tuto akci jsme si skvěle užili již při jejím připravování... a podle Vašich ohlasů jste si to užili s námi. Dokonce jsme obdrželi i několik přání, abychom akci opakovali a dokonce i můžeme "připepřit". Rozhodli jsme se, že s největší pravděpodobností do toho půjdeme:-) Kdokoli z Vás by nám chtěl pomoci při realizaci dalších ročníků, ať už jako účastník nebo jako odborná a realizační pomoc, je vřele vítán. Spojení na nás najdete v rubrice Kontakty. Níže se s Vámi rádi podělíme o fotografie z akce. Více info o historii akce také na FB stránce zde.

INFORMACE Z AKCE A PODĚKOVÁNÍ:

Oproti našemu očekávání 70 návštěvníků vás v tom nečase dorazilo úžasných 290 živých lidí. Děkujeme!
Z výtěžku ze vstupného jsme přispěli Kavárna Včera Brandýs nad Labem-Stará Boleslav ve výši 5.000 na listopadový a prosincový večírek pro osoby postižené demencí a jejich pečující. Jste báječní!!!!
Díky skvělé fotografce Monika Dvořáková Fotografka máme pro vás co sdílet.
Jelikož se jednalo o nultý ročník akce takového obsahu a rozměru, děkujeme vám všem za slova chvály a podpory, ale hlavně za trpělivost a schovívavost nad některými nedokonalostmi. Moc oceníme, pokud nám akci ohodnotíte na: https://g.page/r/CVYjERUuxXYKEBI/review.
Myšlenka spáchat strašidelnou akci pro dospělé se zrodila letos v červenci a nebýt hromady dobrovolníků a dobrých duší, akce by se nikdy neuskutečnila.

Z pozice ředitelky neziskové organizace Prostor 108, z. ú. a hlavního organizátora akce proto DĚKUJI všem, kdo mi na akci pomáhali!!! Nejvíce mé drahé NJT, která si nepřeje být jmenována. A žádná stolička by nestála bez třetí nohy, takže Jirko Ř., jsi frajer. Dál děkuji svým strašidlům: Alče, Kiki a Sári, Vendule s Honzou, Kristýně, Soně, Jakubovi, Jirkovi S., Jirkovi F., Robertovi, Ireně, Renče a Majdě, Petrovi a taky Simonovi, Hance a Vlastíkovi za pomoc.

I naše akce má partnery - vám děkujeme, že nás to nestálo raketu, a mohli jsme si hrát a vymýšlet a být nenažraní: SABO Mobile IT s.r.o., Atelier 6tej smysl za kostýmy a rekvizity, Kaufland Brandýs nad Labem za potravinový dar, Jakub K. a Štěpán B. za techniku, Marku Sklenářovi a Freefestival z.s. za světla a cenné rady, Petra M., Peter Ch. Klára Víšková díky zvlášť za mapky a certifikáty. Péťě Ř. a Majdě D. děkuji za výrobu dalších rekvizit. Také děkuji rodině Bahníkových a Coworkingu BOBR s.r.o., že nás a hlavně vás pustili do svých sklepů a dalších prostor. Díky.
Děkuji Kristýně Hodačové, že mi byla nejen na akci pravou rukou a za nápad s příběhem pro akci:-) A také děkuji Petrovi S. za inspiraci a nabití baterek na akci o týden dříve a podporu před akcí.
Dobrou duší a lektorkou, oporou, vrbou, půjčovnou, koučkou, terapeutkou.... a já nevím čím vším mi byla a vždy bude Olga Fábry.

Klára Stuchlíková, ředitelka mrtvol.

Najdete nás také:

Obchodní údaje

Prostor 108, z.ú.
nám. sv. Václava 60/12
250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
IČ:
14411270
2902204773/2010, účet veden u Fio banky, a.s.
zahrada@prostor108.cz
Tvorba webu Asimary s.r.o.